Not known Factual Statements About بخاری چوب

۳۸۹۳۳۳۸ لازم است بدانید که بخاریهای هیزمی جزء بخاریهایی هستند که دارای یک محفظه فلزی بزرگ می باشند که معمولا جنس محفظه آنها از چدن بوده و گرمای بیشتری را به هنگام سوختن هیزم و زغال چینی تامین می کنند، البته که می توان از سوختهای دیگری هم در آنها استفاده نمود و فضای محیط را گرم کرد اما بهترین گزینه برای تامین سوخت مورد نیاز برای تولید گرمای بیشتر، استفاده از چوبهای خشک شده و هیزمهای تکه شده و خشک می باشد که درون محفظه این بخاری قرار می گیرد و موجب گرم کردن محیط می شود.

سوخت بخاری های هیزمی می تواند شامل تراشه های چوب، تخته های الوار، کنده، و... باشد. این سوخت ها به راحتی قابل دسترس است و افراد می توانند سوخت این بخاری را از طبیعت و محیط اطراف خود بگیرند اما بخاری های گازی دارای هزینه های مصرف گاز است که باید پرداخت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟ در گفتگو ها شرکت کنید. دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

بخاری هیزمی دارای طراحی ظریف و زیبایی است و باعث ایجاد فضایی دلچسب و منحصر به فرد می شود

قبل از نصب و به کارگیری بخاری هیزمی ، یک بار بخاری را در فضای بیرون روشن کنید تا بوی حاصله از ماده های رنگی و چربی فلزها در آن از میان برود.

مرکز خرید (عمده و خرده) تجهیزات ویلایی، باغی، فضای باز و دکوراتیو (مبلمان و صندلی باغی ، تاب و تخت ریلکسی ، تاب ویلایی ، باربیکیو و کبابپز ، سایبان چتری ، آتشدان ، استند گلدان ، وسایل بازی فلزی (سرسره، الاکلنگ، تاب و ...)

قابل تولید این منبع با درب شیشه ای سکوریت نشکن (ایجاد جلوه ای ویژه با قابلیت نمایش هیزم ها)

بخاری های هیزمی دارای حرارت بسیار بالایی هستند ، همچنین دود زیادی در اثر سوختن هیزم به وجود می‌آید . به همین دلیل به هنگام نصب این محصولات ، باید بیش از پیش نکات ایمنی را رعایت کنید .

در زیر این تجهیزات حرارتی سنتی از پایه های چدنی استفاده شده است و با استفاده از آنها بخاری با حفظ تعادل در محل قرار می گیرد.

بخاری هایی که سوخت آنها هیزم است معایبی دارند که عبارتند از:

چون مصرف این بخاری از هیزم می باشد، بنابراین لازم است تا به اندازه لازم از آن را تهیه و انبار کنید. البته قبل از نصب بخاری هیزمی بهتر است تا یک بار آن را در فضای باز روشن بکنید تا بوی ناشی از مواد رنگی و چربی فلزات از بین رفته و دیگر بویی از آن به مشام نرسد. از نکاتی دیگر قبل از روشن کردن بخاری، وصل کردن دودکش است.

می توان به راحتی داخل این بخاری ها از هیزم های نسوز استفاده کرد و از این طریق باعث افزایش میزان گرما و زیبایی آن شد

همین ویژگی کافیست که آتشدان های قابل حمل به وسیله ای محبوبتر از شومینه ها تبدیل شوند.

مترجم تبلیغات

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *